Nasza nowa kielecka inwestycja, Wiosenne Wzgórze, znajduje się przy ulicy Bęczkowskiej. Jest to jedenaście lokali mieszkaniowych, w zabudowie szeregowej, mieszczących się na wzgórzu nad powszechnie znanym budynkiem „Exbud”. Oferujemy najwyższą jakość materiałów budowlanych oraz prestiż, jaki niesie za sobą to wyjątkowe miejsce. Każdy z lokali ma widok ze wzgórza na panoramę Kielc.
Planowany termin ukończenia prac: IV kwartał 2019
Wiosenne Wzgórze
W naszej ofercie znajduje się jedenaście segmentów dwu-kondygnacyjnych o powierzchni około 80m2 z dodatkową zaletą w postaci własnego ogrodu przynależnego do każdego lokalu bez dodatkowych opłat.
Budynki zbudowane są z wysokiej jakości cegły silikatowej, dającej lepszą izolację akustyczną niż standardowa „czerwona cegła”. Wszystkie ściany działowe również są murowane z cegły silikatowej o grubości 12cm.
Wszystkie okna w naszych segmentach są energooszczędne i trzy-szybowe. Zarówno okna jak i drzwi wejściowe wyposażone są w wysokiej jakości system anty-włamaniowy.
W dzisiejszych czasach właściwie w każdej rodzinie są dwa samochody. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i jako jeden z niewielu kieleckich deweloperów oferujemy dwa miejsca postojowe do każdego segmentu. Bez dodatkowych opłat, w cenie lokalu.
Na kieleckim rynku mieszkaniowym wyróżniamy się wysokością kondygnacji, która wynosi aż 2,75m. Oprócz wysokiej jakości grzejników płytowych, wyposażonych w zawory termostatyczne, zapewnimy możliwość posiadania kominka w salonie - bez dopłat.
Proponujemy wygodę i niezależność, jaką daje kompletna instalacja gazowa centralnego ogrzewania ze sterowanym elektronicznie kotłem dwufunkcyjnym kondensacyjnym, z zamkniętą komorą spalania. Temperatura dostosowana do indywidualnych potrzeb przez cały sezon.
Każdy balkon jest wykończony deską kompozytową imitującą drewno, jednocześnie zapewniającą dużo większą wytrzymałość na warunki atmosferyczne i brak konieczności konserwacji. Wyjścia na taras na gruncie wykończone płytami betonowymi.
Wiosenne Wzgórze
Wizualizacje
Każdy z naszych segmentów został przemyślanie zaprojektowany, aby przyszłym mieszkańcom żyło się wygodnie. Oferujemy lokale dwu-kondygnacyjne. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienką, w której nasz architekt przewidział kabinę prysznicową. Na piętrze mamy trzy wygodne sypialnie oraz łazienkę z miejscem na wannę.
Wiosenne Wzgórze
wybierz segment i zobacz swoje mieszkanie
Symbol Pow. Pokoje Parking
Ogródek
Status  
72.00m² 3 1 74.8m² rezerwacja Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 121.4m² dostępne Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 145.50m² dostępne Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 118.10m² dostępne Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 105.80m² dostępne Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 93.40m² dostępne Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 81.00m² dostępne Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 68.70m² rezerwacja Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 56.30m² rezerwacja Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 131.20m² dostępne Karta PDF Szczegóły
78.10m² 4 2 44.00m² rezerwacja Karta PDF Szczegóły
Wiosenne Wzgórze
Lokalizacja
Ta lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych punktów usługowych oraz gwarantuje ciszę i spokój, jednocześnie zapewniając fenomenalny widok na całe miasto.