Apartamenty Wybickiego – to nowe miejsce na mapie marzeń. W dzielnicy Krowodrza, w bezpośrednim sąsiedztwie aż dwóch parków miejskich powstaje kameralny, 3-kondygnacyjny budynek. Jego designerska bryła zainspirowana została charakterem willi miejskiej i pozwoliła nam na zaprojektowanie 43 wyjątkowo funkcjonalnych apartamentów o metrażu od 37m2 – 120 m2.

Unikalny materiał elewacyjny z efektem 3D odzwierciedla dynamiczną grę światła i cienia sprawiając, że wygląd budynku zależny jest od pory dnia i kąta obserwacji. Elegancka, trwała i odporna na czynniki zewnętrzne konstrukcja z włókno-cementu praktycznie nie wymaga konserwacji dzięki czemu koszty ponownego malowania i ewentualnych napraw zostały wyeliminowane. Od kompaktowych apartamentów dla singli po przestronne mieszkania rodzinne – każde z mieszkań zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić komfort, funkcjonalność i wysoki standard wykończenia.

Pomimo, że kluczową cechą budynku jest kameralność i zapewnienie mieszkańcom prywatności- inwestycja oferuje kompleksową infrastrukturę, obejmującą prywatną siłownię, miejsca parkingowe, tereny zielony z placem zabaw dla dzieci oraz inne udogodnienia.